Ak chcete mať zimnú jazdu pod kontrolou, pribaľte si do svojej výbavy aj snehové reťaze. Mali by vám pomôcť prekonať ťažší terén, ale i nepríjemné počasie. Dôležité je, že sa nemusia dať využiť iba v zime, ale v akomkoľvek ročnom období.

Rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA sú vo svojom segmente priekopníkom. Táto novinka na trhu ponúka flexibilnú pomoc na cestách takmer kamkoľvek. Rýchloupínacie reťaze značky MODULA sú inovované a vyrábané pre všetky osobné vozidlá a až 600 druhov pneumatík.

Komfort na cestách

Reťaze sú z kvalitného materiálu, ktorý poskytuje komfort na cestách. Skelet z polyuretánu je doplnený o hroty z nehrdzavejúcej ocele. Montáž prednej pozície disku dokáže samovoľne vycentrovať koleso bez akýchkoľvek externých zásahov. Nehrozí vám dokonca ani ohrozenie tlmičov, senzora ABS či brzdového strmeňa.

Rýchloupínacie reťaze značky MODULA nemajú problém ani s nízkymi podbehmi, nakoľko výška samotnej polyuretánovej časti je len 7 milimetrov. Reťaze sú výnimočné, nakoľko dokonale priliehajú k pneumatike i k zľadovatenej vozovke. Výsledkom je nulový hluk, istota v zákrutách a elegancia.

Svoju jazdu by mal mať každý vodič pod kontrolou. Zvýšiť bezpečnosť môže používaním snehových reťazí, a to bez ohľadu na veľkosť alebo značku vozidla. Čoraz častejšie sa začína stávať, že snehové reťaze sú prirodzenou súčasťou výbavy motorového vozidla.

Obzvlášť, ak sa chystáte do náročnejšieho terénu alebo vyššie položených nadmorských výšok. Mnohí vodiči ich začali využívať aj počas jazdy v meste či na otvorených priestranstvách. Pre extrémne terény bývajú snehové reťaze záchranou, a to nielen v zime. Rýchloupínacie reťaze značky MODULA sa dajú použiť v každom ročnom období. Znepríjemnenú jazdu blatom, sutinou alebo pieskom môžu napraviť reťaze. Kamkoľvek sa chystáte, okrem svojho kufra preto skontrolujte aj výbavu. Rýchloupínacie reťaze značky MODULA sú určené v rôznych prevedeniach pre každé auto aj situáciu.